Railnet

Komentáre

k článku: Tester Loconetu a hran Loconetu

zo dňa 01.10.2011, autor článku: Zdeno Janeček

jano v. 19.10.2011 15:45:25

testovanie v praxi???

Všetkým prajem pekný a príjemný deň.
Zdeno, len pár faktov k tvojmu prínosnému odbornému článku o tvojej činnosti.
K problematike ktorú tam riešiš sa nebudem vyjadrovať, lebo v danej veci som v porovnaní s tebou podľa tvojich slov len "užívatel a nie modelár".
Problém nie je v tom, že je to amatérsky projekt, ale v tvojom osobnom prístupe a jednaní.
Náš klub organizoval stretnutie, ktoré je každoročné a včas bol zverejnený termín aj podmienky účasti.
Neevidujem ani ja a ani nik z klubu žiadnu požiadavku z tvojej strany na testy tvojich produktov.
Ako si už v minulosti o nás napísal, že sme len "užívatelia" kúpených vecí, tak teraz dosť dobre nechápem, prečo verejne plačeš, že sme ti nedovolili počas medzinárodného jubilejného stretnutia robiť pokusy na našich "kúpených veciach".
Máme v klube Peťa a Mariana, ktorý sú v DCC a elektronike dosť znalý a tiež používame veľa amatérsky robených elektronických vecí. Keby si odkonzultoval problematiku s kolegami včas, mohlo to dopadnúť inak.
Ty o tom čo robíš píšeš po rôznych fórach, kde tvrdíš, že to na "Hôrkach" otestuješ.... a máš zamálo za niekým z nás slušne dopredu prísť a dohodnúť sa! Potom sa nečuduj, že sme ťa stopli. Je v tom nemálo financií, ktoré nám do klubu nepadli z neba.
Neviem, ktorý iný klub by ti toleroval testy počas stretnutia, keby si o nich šíril takú "pozitívnu kritiku" ako neustále píšeš kade tade o našom klube!

jano v.

Reagovať

zdeno 20.10.2011 14:54:05

Re: testovanie v praxi???

vis, je to o necem jinem, nedovolil bych si donest vec, ktera nebyla aspon 100x odzkousena doma. Ale tento tester je urcen pro velke layouty a bez problemu jsem ho otestoval pod dohledem M. Cernohorskeho v Komorni Lhotce v dobe, kdy se nic nedelo. Ukazalo se, ze maji rozvody Loconetu v naprostem poradku a tim padem se nic vic otestovat nedalo a tim to skoncilo.
---
To ale plati vsude, pokud je to v poradku, tak se nic nedeje, ale kdyz to zacne zlobit, potom je kazda rada dobra.
---
Ostatni komentovat nebudu, nestojite mi za to.

Reagovať

Zobraziť článok Tester Loconetu a hran Loconetu